Archiv článků

31.10.2019 23:08
26. 10. 2019 14:30 I.B třída východ Tráva Plavy , 150 diváků | Rozhodčí: Blaschke Jiří, Jirák Jiří, Vachek Václav, Horáček Josef Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 2:1 (0:0) TJ Velké Hamry z.s. Střelci: 56. Balatka David, 69. Sitarčík Richard - 65. Žitka Patrik 1 Nežádal Tomáš 2 Zajíček Štěpán 3...
31.10.2019 23:07
27. 10. 2019 13:00 Okresní soutěž III.třída Plavy , 50 diváků | Rozhodčí: Vasko Ivan, Kraus Stanislav, Pokorný Matěj Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 3:5 (1:3) Tělovýchovná jednota Slavoj Kořenov Střelci: 13. Trmal Matěj, 54. Jandura Oldřich, 56. Lorenc Tomáš - 12. Strnádek Zdeněk, 28. Kodýtek...
21.10.2019 21:47
19. 10. 2019 15:30 I.B třída východ Tráva č.1 Semily , 50 diváků | Rozhodčí: Honzejk Tomáš, Brycz Theodor, Šálek Jakub, Pánek Jaroslav SK Semily, z.s. 2:0 (0:0) Tělovýchovná jednota Sokol Plavy Střelci: 70. Zelenka Lukáš, 90. Peškar Jaroslav 1 Nežádal Tomáš 2 Zajíček Štěpán 3 Jelínek Jan 4...
21.10.2019 21:46
19. 10. 2019 15:00 Okresní soutěž III.třída Josefův Důl , 60 diváků | Rozhodčí: Albl Václav Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl 14:1 (7:1) Tělovýchovná jednota Sokol Plavy Střelci: 4. Počta Lukáš, 5. Počta Lukáš, 7. Mach Zdeněk, 14. Procházka Dominik, 18. Počta Lukáš, 41. Počta Lukáš, 42....
17.10.2019 17:03
12. 10. 2019 15:30 I.B třída východ Tráva Plavy , 68 diváků | Rozhodčí: Plíva Lukáš, Svoboda David, Mach Ondřej Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 2:0 (1:0) Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov Střelci: 23. Prousek Vladimír, 86. Toman Ladislav 1 Průcha Daniel 2 Zajíček Štěpán 3 Černý Jakub 4...
17.10.2019 17:01
13. 10. 2019 14:00 Okresní soutěž III.třída Plavy , 58 diváků | Rozhodčí: Pokorný Matěj, Srdinko Vladimír, Pakula Erik Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 7:5 (3:2) T.J. VESKO Nová Ves nad Nisou z.s. Střelci: 25. Prousek Vladimír, 24. Lupa David, 8. Jandura Oldřich, 74. Lorenc Tomáš, 57. Prousek...
14.10.2019 12:05
Dne 21. 9. 2019 se uskutečnil tenisový turnaj ve čtyřhře pod názvem PLAVY OPEN 2019. Této oprášené tradice se zúčastnilo 5 dvojic: BEMI (Michal Benda a Matěj Lejsek) BENDÍCI (Jaroslav Benda a Denisa Klingerová) LESANI (Lukáš Lejsek a Kateřina Lejsková) MAKAL (Milan Makovec a Aleš Hnídek) NEMÁK...
07.10.2019 22:55
5. 10. 2019 16:00 I.B třída východ Tráva Plavy , 40 diváků | Rozhodčí: Bohuš Marek, Bohata Antonín, Honzejk Tomáš, Fischer Karel Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 3:3 (3:2) Tělocvičná jednota Sokol Bozkov Střelci: 8. Toman Ladislav, 10. Rimský Jiří, 24. Prousek Vladimír - 27. Červený Petr (pen.),...
07.10.2019 22:54
6. 10. 2019 14:00 Okresní soutěž III.třída Lučany , 20 diváků | Rozhodčí: Vasko Ivan, Kafka František, Štědrý Pavel Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou 4:1 (0:1) Tělovýchovná jednota Sokol Plavy Střelci: 69. Korotvička Milan (vl.), 76. Hillebrand Petr, 82. Hillebrand Petr, 84. Hillebrand Petr -...
30.09.2019 21:05
28. 9. 2019 16:00 I.B třída východ Tráva Jablonec n.J. , 95 diváků | Rozhodčí: Blaschke Petr, Plíva Lukáš, Nestler Heinrich TJ Sokol Jablonec nad Jizerou 0:7 (0:2) Tělovýchovná jednota Sokol Plavy Střelci: 21. Prousek Vladimír, 25. Rimský Jiří, 52. Prousek Vladimír, 59. Lédl Martin, 69. Plný...
Záznamy: 31 - 40 ze 318
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Kontakt

TJ Sokol Plavy, spolek Tělovýchovná jednota Sokol Plavy, spolek
sídlo: Plavy 140
Plavy 468 46
IČO : 16389034
Registrace VSC/-9378/91-R u MV ČR
Předseda TJ: Martin Makovec
tel. 731 547 680
xmakulda@seznam.cz