Béčko v čele s Jandurou doma rozstřílelo béčko Rádla 7:3

28.04.2015 19:13
Stínem zápasu bylo ve 30 minutě těžké zranění Korbeláře, který si v souboji s protihráčem zlomil nohu. Přejeme Jirkovi brzké uzdravení. Zápas jsme začali velkým tlakem a nepustili dlouho soupeře na naší půlku. Bohužel naše převaha nepřinesla žádný gól, neboť naše muška byla velmi vychýlená a vázla zejména kombinace. Hosté nás potrestali hned z prvního protiútoku a šli ve 20.minutě do vedení. Po zranění Korbeláře jsme se nemohli dostat do tempa a poločas byl pro nás tak trochu vysvobození. V poločase provedl trenér Harik hned 4 změny v sestavě a bylo to na hře velmi znát. Získali jsme více půdu pod nohama ve středu hřiště a naše první branka na sebe nedala dlouho čekat. Po trestném kopu Tomíčka se hlavou nemýlil Jandura. Bohužel z ojedinělého protiútoku nás soupeř opět potrestal. Naše převaha ale už byla značná a góly se do soupeřovi brány začaly sypat. Zejména Jandura byl při chuti a zaskvěl se čtyřmi góly. Zbylé góly vstřelili Tomíček, Hlaváček a Kouřil.
Sestava: Škaloud – Wild, Korbelář (33.Galbavý), Kouřil, Vondra – Knap (50.Hlaváček), Soukup (55. Harik), Fojtík (46.Korotvička) Gallyas (46. Bartoš) – Tomíček, Jandura.

Příští zápas sehraje „B“ tým dne 10.05.2015. od 16,00 hodin na svém hřišti proti mužstvu Josefův Důl.

TJ Sokol Plavy, spolek Tělovýchovná jednota Sokol Plavy, spolek
sídlo: Plavy 140